Ramadani: Me shumë meritë jemi në këtë pozitë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Trajneri i Prishtinës, Zekirija Ramadani ka thënë se skuadra e tij është me plot meritë në vendin e parë dhe një hap larg titullit të kampionit. Ai ka theksuar se paraqitja e futbollistëve të tij ndaj atyre të Feronikelit ishte e madhe. Prishtina fiton të dielën nga Feronikeli 2:1, në kuadër të xhiros së 34-t të Superligës në futboll.

“U zhvillua një derbi i…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy