Te Barcelona optimistë për epokën pa Messin

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Me gjithë humbjen e lojtarit më të mirë dhe vështirësive financiare, te Barcelona janë të sigurt se do të vazhdojnë me suksese.

Barcelona do të fillojë një edicion pa Lionel Messin për herë të parë në gati dy dekada, por presidenti Joan Laporta tha se motivimi i klubit do të jetë më i madh se kurrë.

“Ne kemi 122 vjet histori, kemi kaluar gjithçka dhe gjithmonë…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy