Trepça ’89 siguron barazhin pas fitores ndaj Drenicës

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Fitorja ndaj Drenicës në ndeshjen e xhiros së futbollit të kampionatit, ia ka siguruar barazhin skuadrës së Trepçës ’89.

Mitrovicasit fituan me rezultat 2:1 dhe e siguruan barazhin, fal humbjes që Arbëria e pësoi në udhëtim te Drita.

Golat e fitores për 89-shin i shënuan Ardian Muja (48’, 50’), kurse për Drenicën realizoi Qemail Elshani (69’).

Trepça ’89…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy