Unitedi pas Romeros

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Manchester Unitedi ka shprehur interesim për qendërmbrojtësin e Atalantas, argjentinasin Cristian Romero ka raportuar “Sky Sports” të enjten.

Romero 23-vjeçar ka impresionuar këtë edicion me paraqitjet e tij te Atalanta dhe te Unitedi po e shohin si përforcim të duhur për repartin e mbrojtjes. Romero është i huazuar nga Juventusi te Atalanta, ekip që ka të drejtën e blerjes së tij kët…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy