Merlina Islami nga SPB-Ohër: Ja detajet nga policia pas aksidentit në rrugën Strugë-Dibër ku humbi jetëm 49 vjeçari në afërsi të Veleshtës

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Më 18 mars 2021, në ora 19:13 në rrugën rajonale Strugë – Dibër, afër fshatit Veleshtë automjeti i tipit “Volkswagen Golf” me targa të Strugës, i drejtuar nga një 36 vjeçar nga fshati Veleshtë, përplasi këmbësorin T.K (49) nga fshati Podgorcë i Strugës . Rrugës për në spitalin e përgjithshëm në Strugë T.K. iu nënshtrua plagëve të tij. Në vendngjarje u krye kqyrje nga prokurori publik dhe ekipet e policisë. Sektori për Punë të Brendshme Ohër. Zëdhnëse e SPB Ohër Merlina Islami

Merlina Islami nga SPB-Ohër: Ja detajet nga policia pas aksidentit në rrugën Strugë-Dibër ku humbi jetëm 49 vjeçari në afërsi të Veleshtës shkruan Struga Ekspres.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy