Hashani: Këta janë lojtarët e paprekshëm te Drita

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kritik shumë i madh për formacionin e Dritës ka qenë Erdin Hashani, trajneri i futbollit, dhe ish-futbollsti i Dritës e i shumë skuadrave kosovar.

“Mund ta bëjmë dallimin mes Prishtinës dhe Dritës. Te Drita ka lojtarë që janë të paprekshëm në formacion, ndërsa te Prishtina janë të gjithë njëjtë thuajse. Prej kapitenit, Xhevdet Shabani, janë të paprekshëm….

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy