Seleksionuesi i Shqipërisë, Reja rrëzohet nga futbollisti çek

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Seleksionuesi i Shqipërisë, Edy Reja është rrëzuar nga futbollisti çek Ondrej Celustka.

Reja u nevrikos fillimisht dhe pati tensione, por më pas situata ishte qetësuar. Edhe në miqësoren e kaluar Reja ishte rrëzuar pas një përplasje me Rej Manajn.

{“videoid”:”1623180467627″,”type”:50,”ratio”:0.75}

Tension në pankina rrëzohet sërish Edi Reja on Vidnews.

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy