Të enjten Kuvendi i Punës i FFK-së

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Federata më e madhe sportive në vend, ajo e futbollit, të enjten do ta mbajë Kuvendin e Rregullt të Punës.

Kuvendi do të mbahet prej orës 17.00, por delegatët megjithatë nuk do të mblidhen.

FFK-ja të martën ka njoftuar se Kuvendi do të mbahet online.

“Përkundër përgatitjeve të plota dhe dëshirës së FFK-së që punimet e Kuvendit të mbahen me prezencë fizike, duke u bazuar në vendimin e fundit të Qeverisë për masat e reja anti-COVID19, punimet e Kuvendit do të mbahen në formën online”, ka njoftuar Federata e Futbollit e Kosovës.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy