Teuta më afër titullit të kampionit në Shqipëri

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Teuta e Durrësit mund ta fitojë titullin e kampionit në xhiron e fundit të Kategorisë Superiore që luhet javën tjetër. Kjo pasi në ndeshjen e xhiros së 35-të, të luajtur të premten ka luajtur pa gola në udhëtim te Laçi.

Barazimi i Teutës dhe humbja e Partizanit në shtëpi nga Vllaznia e Shkodrës (1:0), i ka mundësuar ekipit nga Durrësi që të renditet në pozitën e…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy